Magazin cikkek

ZVFC - Bajnoki ezüst

A Zala vármegyei I. osztály utolsó fordulójában a második hely sorsa a Zalaszentgróti VFC és a Teskánd KSE összecsapásán dőlt el. A nagy téttel bíró mérkőzés végül hazai sikerrel zárult: a ZVFC 2–0-ra győzött, és ezzel megszerezte a bajnoki ezüstérmet.


Már a hajrában ünnepi hangulat uralkodott a pályán és a lelátón egyaránt. A szentgróti szurkolók zöld-sárga füsttel borították be a játékteret, jelezve: az ezüst- érem Zalaszentgrótra kerül. A győzelemmel a Zalaszentgróti Városi Futball Club megnyerte a második helyért zajló versenyfutást, és a 2025–2026-os idényben Zala vármegye amatőr labdarúgásának második legeredményesebb csapataként zárt. A klub ezúton is köszönetet mond valamennyi szurkolónak, támogatónak, játékosnak és segítőnek, akik hozzájárultak a szezon sikeréhez.

● SÁMEL JÓZSEF